Witaj, gościu! Zaloguj się, by móc skorzystać z funkcji serwisu!

Wyszukiwarka aktywów

Arkusz zleceń

Poniższa lista to wybrane przez Ciebie spółki. Szczegółowe ustawienia zrobisz w następnym kroku, klikając przycisk zamówienie.

Czy wiesz, że...?

Psychologia przeszkadza Ci w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników na giełdzie. Opisuje to efekt dyspozycji - przedwczesne sprzedawanie akcji zwycięskich. Korzystaj z automatów!

Zarejestruj się w naszym programie partnerskim i zarabiaj 30% prowizji za każdy sprzedany kredyt na WZI.PL!

WZI.PL oferuje Spółkom notowanym na GPW możliwość darmowego monitoringu cen danej akcji. Udostępnij taką opcję swoim Akcjonariuszom. Skontaktuj się z nami.

Jeden monitoring to tylko 1,99PLN! Wykorzystaj tą doskonałą promocję cenową i już teraz kup kredyty na WZI.PL. Kredyty możesz wykorzystać w dowolnym momencie, nie mają żadnych terminów ważności!

Bieżące notowania

Notowania z godziny:
WIG 0 pkt 0.00%
WIG20 0 pkt 0.00%
mWIG40 0 pkt 0.00%
sWIG80 0 pkt 0.00%
Notowania

Pomoc

Jak system WZI.PL powiadamia o spełnieniu scenariusza?

Inwestor dostaje email, a także SMS (jeśli wpisze swój numer telefonu) z powiadomieniem o spełnieniu założonego scenariusza. Wiadomość dochodzi zwykle w przeciągu kilku minut od spełnienia scenariusza.

Jak rozpocząć monitorowanie ceny danej akcji?

Aby dodać akcję (lub inny rodzaj aktywów) do monitorowania należy wyszukać akcję w zakładce notowania (może w tym pomóc wyszukiwarka znajdująca się w lewej kolumnie).

Po znalezieniu akcji w tabeli notowań, należy kliknąć na jej nazwę.Po kliknięciu na nazwę, wiersz zmieni tło i system poinformuję o dodaniu akcji do arkusza zleceń.Tę samą czynność należy powtórzyć dla innych, interesujący Inwestora walorów. Następnie w arkuszu zleceń (lewa kolumna, pod wyszukiwarką), należy kliknąć w przycisk zamówienie.

 

Po kliknięciu w przycisk Zamówienie, zostaniemy przekierowani na stronę logowania, bądź - jeśli już jesteśmy zalogowani - od razu do arkusza zleceń.

W arkuszu zleceń ustawiamy szczegóły, kiedy Inwestor oczekuje otrzymania powiadomienia. Istnieją dwie formy powiadomienia:
1) powiadomienie po osięgnięciu wartości jednego (lub kilku) z parametrów: cena waloru, wartość wskaźnika cena do zysku (C/Z), wartość wskaźnika cena do wartości księgowej (C/WK), kapitalizacja spółki i obroty danym walorem,
2) powiadomienie o osiągnięciu określonego, procentowego zwrotu z inwestycji. W przypadku ustawienia powiadomienia dla osiągnięcia wartości wskaźnika można ustalić czy wartość ma dotyczyć tylko jednego wskaźnika (np. konkretna cena), czy kilku czynników (np. C/Z oraz cena akcji). W przypadku kilku wskaźników ustalamy czy mają być spełnione wszystkie wytyczne ze scenariusza (klikając na łącznik i), czy tylko wybrane (klikając łącznik lub).

 

Ile kosztuje jeden kredyt na WZI.PL?

Promocyjnie, do 31.01.2011, koszt 1 kredytu to nie 9,99PLN, a 1,99PLN! Sugerujemy kupić sobie kredytów na zapas :)

Jak kupić kredyty do zamówień w WZI.PL?

Aby kupić kredyty należy kliknąć w przycisk Kup kredytu, pod grafiką w lewej kolumnie, lub odnośnik: Kup kredyty.Jak zapłacić za zamówione kredyty?

Nasz serwis to przykład kroku w kierunku automatyzacji i wiary w Internet. W WZI.PL za kredyty Inwestor zapłaci przy użyciu wygodnych płatności elektronicznych - a pośród nich możliwość płatności kartą kredytową, Paypal, a także przelewy elektronicznych z banków mBank, Inteligo, BPH, BZWBK, Multibank, Nordea, Aliorbank, Millenium czy ING. Po autoryzacji transakcji kredyty zostaną automatycznie dodane do konta Inwestora (zwykle w przeciągu kilku minut).

Jak działa monitoring portfela?

Monitoring portfela to doskonałe narzędzie dla inwestorów długoterminowych. System WZI.PL analizuje zmiany wartości wszystkich walorów (do portfela można dodać dowolną ilość akcji GPW, akcji Newconnect, a także jednostek funduszy inwestycyjnych TFI i emertalnych OFE). Domyślnie wysyłane są informacje co 14 dni z informacjami o wartości naszego portfela. System może również poinformować przy osiągnięciu określonej stopy zwrotu z całego portfela, bądź osiągnięciu określonej całkowitej wartości portfela.