Witaj, gościu! Zaloguj się, by móc skorzystać z funkcji serwisu!

Wyszukiwarka aktywów

Arkusz zleceń

Poniższa lista to wybrane przez Ciebie spółki. Szczegółowe ustawienia zrobisz w następnym kroku, klikając przycisk zamówienie.

Czy wiesz, że...?

Psychologia przeszkadza Ci w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników na giełdzie. Opisuje to efekt dyspozycji - przedwczesne sprzedawanie akcji zwycięskich. Korzystaj z automatów!

Zarejestruj się w naszym programie partnerskim i zarabiaj 30% prowizji za każdy sprzedany kredyt na WZI.PL!

WZI.PL oferuje Spółkom notowanym na GPW możliwość darmowego monitoringu cen danej akcji. Udostępnij taką opcję swoim Akcjonariuszom. Skontaktuj się z nami.

Jeden monitoring to tylko 1,99PLN! Wykorzystaj tą doskonałą promocję cenową i już teraz kup kredyty na WZI.PL. Kredyty możesz wykorzystać w dowolnym momencie, nie mają żadnych terminów ważności!

Bieżące notowania

Notowania z godziny:
WIG 0 pkt 0.00%
WIG20 0 pkt 0.00%
mWIG40 0 pkt 0.00%
sWIG80 0 pkt 0.00%
Notowania

Czym jest WZI?

Wyznaczymy właściwy kurs Twoim inwestycjom.

WZI - Większe Zyski Inwestorów

Idea portalu WZI.PL jest bardzo prosta. Nie każdy Inwestor ma dużo wolnego czasu i może na bieżąco śledzić notowania GPW. Z takiej właśnie przyczyny postanowiliśmy ułatwić Państwu inwestowanie. Przygotowaliśmy zautomatyzowany serwis monitorujący ceny akcji.

Jakie informacje przekazuje WZI.PL?

Nie jesteśmy portalem analitycznym. Nie doradzamy w inwestowaniu. Wskazujemy tylko właściwy (bo zaprogramowany przez Ciebie) moment zakupu, bądź sprzedaży akcji. Jak tylko kurs określonego instrumentu osiągnie oczekiwany poziom cenowy, nasz system to wychwyci i wyśle do Ciebie SMS oraz email z informacją.

Kupuj i sprzedawaj we właściwym momencie!

Dlaczego mówimy o właściwym momencie? Bo to Ty piszesz swój indywidualny scenariusz inwestowania. Załóżmy, że w danym momencie wyczekujesz korekty na rynku i nie masz żadnych akcji (czekając na właściwy moment do zakupu). Dla przykładu - obecna cena akcji KGHM to 160zł. Państwo chcą kupić je po 140zł. Ustalasz cenę powiadomienia na 140zł i system automatycznie wyśle email i SMS (jeśli podadzą Państwo swój nr telefonu) w momencie gdy na rynku odbędzie się transakcja po ustalonej cenie.

System działa w dwie strony. Rozróżnia oczekiwanie wzrostów i spadków (względem obecnych poziomów). To w tym momencie najbardziej rozbudowane narzędzie tego typy na polskim rynku. Zapraszamy do rejestracji i korzystania z WZI.PL!

Koszty usług na WZI.PL:

Cena jednego kredytu (30 dni monitoringu aktywa dowolnej klasy - tj. akcje rynku głównego, akcje New Connect, wartości indeksów, fundusze TFI, OFE, a także kontrakty terminowe) to tylko 1,99PLN brutto.

Misja naszej strony - WZI.PL:

Misją WZI jest możliwie najszybsze dostarczenie wartościowych informacji swoim Użytkownikom. Bo WZI to większe zyski inwestorów!

Kontakt z nami:

Wszelkie pytania, sugestie i prośby prosimy kierować na adres emailowy: info@wzi.pl. Dziękujemy za Twoje wsparcie naszego projektu!

Operatorem i właścicielem serwisu WZI.PL jest Grupa PFF.